Založ si blog

Otvorený list premiérovi č.1

Keďže viem,že nikto sa dobrovoľne nevzdá moci žiadam Vás,premiér, urobte dobrý skutok skôr než o svoje kreslo prídete.Ten dobrý skutok je zabezpečiť nový-Váš súkromný televízny kanál s názvom „REKLAMY“. Zákonom a to ústavným zabezpečte ZÁKAZ REKLÁM vo všetkých kanáloch slovenskej televízie,štátnych aj komerčných či súkromných aby ste mohli reklamy vysielať len VY vo Vašom súkromnom kanáli.Keďže reklamy prinášajú peniaze o ktoré tak usilujete aby ste zveľadili svoj majetok,či vlastne majetok Vašej polovičky bola by to pre Vás perfektná šanca zbohatnúť! Veď Vy ústavný zákon viete zmeniť „šmahom ruky“ takže to by bola pre Vás maličkosť …

No a nám občanom Slovenskej Republiky urobíte DOBRÝ SKUTOK:

-keď sa nám zažiada pozrieť reklamu zapneme si Váš kanál a nájdeme čo hľadáme.

-prestaneme byť psychicky týraní, že nám televízia núka tovary na ktoré nemáme financie.

-televízia nám nebude servírovať programy,ktoré chce aby sme pozerali. Veď my vieme čítať a vybrať si program,ktorý chceme pozerať.

-v rodine s deťmi nám deti prestanú dožadovať sa tovaru ktorý im škodí respektívne na ktorý nemáme…

-znížite obezitu národa lebo nám prestanú tiecť slinky na sladkosti.

-zastavíte našu agresivitu,ktorú nám reklamy spôsobujú.

-prestaneme „surfovať „po kanáloch a hľadať dobrý program,ktorý v týchto časoch ťažko nájsť ale to surfovanie nás privádza o rozum.

Záverom dúfam,že v príspevkoch tohoto článku sa dočítate o ďalších dobrých skutkoch,za ktoré Vám zrušením reklám televízni diváci budú nesmierne vďační . Veď tí,čo chcú pozerať reklamy si zapnú Váš kanál a je to!!! Na reklamách sa bohatne,nebudete potrebovať plat premiéra a dočkáte sa vysokej sledovanosti.

Blog Pravdy,

06.03.2022

ďakujem Ti za možnosť napísať moje myšlienky a postoje a pripájam sa k rozhodnutiu blogu „viva54″z 27.februára t.r. Ďakujem „spolupisateľom“ v dobrom aj v kritickom zmysle slova!Články hodné prečítania stáli za čítanie!!! Okrem všetkých,či podobných dôvodov prečo odchádzam z blogu ako uvádza blog viva54 a ktoré nechcem opakovať ako [...]

Pýtam sa prezidentky republiky:

06.03.2022

Keby sa stalo nám to čo Ukrajine a mali by ste voľbu: „buď neutralitu štátu alebo vojnu“ -čo by ste si vybrali??? Prihovárate sa mi v televízii kedy to Vy so svojimi poradcami uznáte za vhodné.Vraj podľa zákona sme si rovní,tak prepáčte ak sa takto priamo pýtam! Proste chcem vedieť akú má Slovensko prezidentku ako štátničku. Kedysi sme mali prezidenta [...]

Tlak na Nasťu Kuzminovú je nesprávny !

02.03.2022

Ďakujeme jej za slzy radosti a medaily v prospech Slovenska!!! Dožičme jej pokojný rodinný život na Slovensku a nezaťahujme ju do politiky!!! Rešpektujme ŠPORT aj UMENIE aby slúžilo MIERU a nie politikom!!! Mier je odzbrojenie,ak si niekto myslí opak prakticky sa prikláňa k vojne.

trump

Trump v newyorskom procese ako svedok obhajoby nevypovedal, súd sa blíži ku koncu

21.05.2024 23:42

Exprezident čelí obžalobe, že sfalšoval tri desiatky finančných dokumentov s cieľom zakryť platbu pornoherečke. Ide o jednu zo štyroch obžalôb.

alkohol, metanolová kauza

Distribútor z metanolovej kauzy je na slobode, odpykal si väčšinu trestu

21.05.2024 23:13

Jiří Vacula v roku 2012 v Česku distribuoval smrtiaci metanol.

Maďarsko Dunaj čln

Po nezvestných po zrážke lodí na Dunaji pátra 95 ľudí s 25 plavidlami

21.05.2024 21:07

Tragická zrážka motorového člna s loďou si v sobotu vyžiadala najmenej dve obete.

SR NRSR 12. schôdza zasadnutie BAX

Upokojiť atmosféru a neeskalovať! Aká je cesta k zmiereniu po atentáte?

21.05.2024 19:00

Zhodne odsudzujeme tých, ktorí cez atentát mobilizujú proti druhému táboru, či tých, ktorí ho ticho schvaľujú. Nájdeme (ďalšie) riešenia? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 314572x
Priemerná čítanosť článkov: 4194x

Autor blogu

Kategórie