Založ si blog

Nikto sa dobrovoľne nevzdá moci

a Matovič už tobôž nie.Darmo čakáme. Sulíkovci hrajú divadlo.Nevzdajú sa moci naozaj lebo veria,že sa im vráti.Sledujeme divadielko našej vlády aj parlamentu a nevieme čo sa deje so Slovenskom.Sulíkovci zabezpečili Matovičovi núdzový stav.Naďalej sme informovaní o umierajúcich.Po testovaní sme sa dali na očkovanie ale „SPUTNIK“nám nedajú.Proste sme tam,kde nás chceli mať či už európska únia či NATO.Veríme vakcínam ktoré nás pripravia skôr či neskôr o vlastnú identitu.Sme panáci na šachovnici.Nevidíme si ďalej od nosa a už včera bolo neskoro!Imigrantov dostaneme lebo našinci dali súhlas.Čo robí NATO v Sliači to nám nepovedia.Zadĺžili nás pre testovnie,očkovanie a na nákup radarov ešte ostalo.Načo sú nám radari keď sme v NATO?Proti komu sa bránime keď máme ministra obrany a sme v NATO? Sovietske vojská sme vyhnali a vojská NATO púšťame.Prečo?Pandemickú vojnu sme dovolili rozpútať a nebojujeme proti vírusom len im dovolíme sa pod rúškami či respirátormi množiť,mutovať.Lekárom a sestrám,opatrovateľkám nezvýšime platy aby sa vrátili domov!Čo by tu robili?Je ľahšie komentovať koľko ľudí umrelo než vyrobiť liek!Na obchode s testovaním,očkovaním sa dá dobre tým čo sme si ich zvolili zarobiť ,no veď čože,že zadlžujú štát?!Oni sú už dosť bohatí aby nás vedeli prežiť ! Slováci a Slovenky,my môžme byť EÚ a NATO ukradnutí,oni potrebujú len naše územie aby mohli viesť ďalšiu vojnu a konečne sa zmocniť aj Ruska tak ako nás! MIER ?! Budú naše deti žiť v mieri???

Blog Pravdy,

06.03.2022

ďakujem Ti za možnosť napísať moje myšlienky a postoje a pripájam sa k rozhodnutiu blogu „viva54″z 27.februára t.r. Ďakujem „spolupisateľom“ v dobrom aj v kritickom zmysle slova!Články hodné prečítania stáli za čítanie!!! Okrem všetkých,či podobných dôvodov prečo odchádzam z blogu ako uvádza blog viva54 a ktoré nechcem opakovať ako [...]

Pýtam sa prezidentky republiky:

06.03.2022

Keby sa stalo nám to čo Ukrajine a mali by ste voľbu: „buď neutralitu štátu alebo vojnu“ -čo by ste si vybrali??? Prihovárate sa mi v televízii kedy to Vy so svojimi poradcami uznáte za vhodné.Vraj podľa zákona sme si rovní,tak prepáčte ak sa takto priamo pýtam! Proste chcem vedieť akú má Slovensko prezidentku ako štátničku. Kedysi sme mali prezidenta [...]

Tlak na Nasťu Kuzminovú je nesprávny !

02.03.2022

Ďakujeme jej za slzy radosti a medaily v prospech Slovenska!!! Dožičme jej pokojný rodinný život na Slovensku a nezaťahujme ju do politiky!!! Rešpektujme ŠPORT aj UMENIE aby slúžilo MIERU a nie politikom!!! Mier je odzbrojenie,ak si niekto myslí opak prakticky sa prikláňa k vojne.

trump

Trump v newyorskom procese ako svedok obhajoby nevypovedal, súd sa blíži ku koncu

21.05.2024 23:42

Exprezident čelí obžalobe, že sfalšoval tri desiatky finančných dokumentov s cieľom zakryť platbu pornoherečke. Ide o jednu zo štyroch obžalôb.

alkohol, metanolová kauza

Distribútor z metanolovej kauzy je na slobode, odpykal si väčšinu trestu

21.05.2024 23:13

Jiří Vacula v roku 2012 v Česku distribuoval smrtiaci metanol.

Maďarsko Dunaj čln

Po nezvestných po zrážke lodí na Dunaji pátra 95 ľudí s 25 plavidlami

21.05.2024 21:07

Tragická zrážka motorového člna s loďou si v sobotu vyžiadala najmenej dve obete.

SR NRSR 12. schôdza zasadnutie BAX

Upokojiť atmosféru a neeskalovať! Aká je cesta k zmiereniu po atentáte?

21.05.2024 19:00

Zhodne odsudzujeme tých, ktorí cez atentát mobilizujú proti druhému táboru, či tých, ktorí ho ticho schvaľujú. Nájdeme (ďalšie) riešenia? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 314573x
Priemerná čítanosť článkov: 4194x

Autor blogu

Kategórie