Založ si blog

Psychopat s rozumom blázna prekábatil inteligentov

Asi je to tak lebo ako inak by sa ešte stále do parlamentu dostali strany ktoré sú antinárodné ?! Je proti národu len testovať a testovať ! Dobrovoľne nasilu!!! Alebo očkovať a očkovať ! Covid mutuje a bude mutovať kým neodstránime príčinu.Ale my tú príčinu ani nehľadáme!!!Zabudli sme,že „človek“ sa zahral na Boha a vyklonoval ovečku!Bolo „zakázané „klonovať ľudí ale nebolo zakázané vyrábať vírusy….Psychopati s rozumom bláznov sa stali „globalisti“ a ovládajú už aj naše myslenie…Zrazu sa už dávame aj očkovať! Je nám jedno čo nám tá vakcína urobí,neuvedomujeme si že“ za rohom“striehne mutácia…Nezamýšľame sa :PREČO? Chceme pokrok,chceme internet! Nad mozgami nám zavádzajú „G5″.Nevšímame si,že už ani vtáci nelietajú ako pred koronou!!!Zavesil som ako každý rok aj tento na zimu sýkorkám slaninku v záhrade-už je január a ešte ju vtáci neozobali! Právom sa pýtam:PREČO???!!! Čo sa deje s našou matičkou ZEM ?!“Korone“ sme dovolili vládnuť ,málo žiaľu nám na svete spôsobila rakovina,ktorú v rodine poznáme skoro každý, s ktorou sme sa naučili žiť lebo proti nej sa nedávame očkovať ani testovať. Proti rakovine nevymysleli vakcíny…Farmaceutický priemysel zarába na našich chorobách asi už viac než výrobcovia zbrojného priemyslu počas 2.svetovej vojny!!! Kto vo vojne zbohatol???Len ten čo vyrábal zbrane a rôzni špekulanti.Tak je tomu aj teraz.Obchod s rúškami,testami,vakcínami prekvitá,štáty sa zadlžujú a my sme ticho lebo ten test a vakcínu nám ešte zatiaľ poisťovňa zaplatí ale kedy splatí Slovensko tie dlhy???Rúška sme sa naučili šiť ale bohužiaľ prírodné liečivá proti COVIDU nám REKLAMY neukazujú lebo na tom nezarobia.Predstavte si,žeby ste pozerali telku a miesto tých reklám na ktorých profitujú vybraní herci či moderátori či dokonca športovci by ste nevideli povinný 2m odstup a rúško ale zdravého človeka napchávajúceho sa cesnakom a bylinami našich materí…Predstavte si,že v správach RTVS a súkromných televíziách by sme počúvali aký liek sme proti covidu vyrobili,čo máme požívať,aké vitamíny si kupovať aby sme boli ZDRAVÍ. Ach,keby sme tak v správach konečne počuli,že sme odstránili PRÍČINU covidu,že sme zvíťazili nad rozumom tých čo tento svet menia k horšiemu!!!Lebo ak sa nenaučím žiť s novými baktériami,ak mám celý život nosiť rúško či respirátor ,ak sa mám dávať sústavne povinne očkovať čo to mám viesť za život???A keby len to!Ale čo táto pandémia urobí s našimi deťmi???

Blog Pravdy,

06.03.2022

ďakujem Ti za možnosť napísať moje myšlienky a postoje a pripájam sa k rozhodnutiu blogu „viva54″z 27.februára t.r. Ďakujem „spolupisateľom“ v dobrom aj v kritickom zmysle slova!Články hodné prečítania stáli za čítanie!!! Okrem všetkých,či podobných dôvodov prečo odchádzam z blogu ako uvádza blog viva54 a ktoré nechcem opakovať ako [...]

Pýtam sa prezidentky republiky:

06.03.2022

Keby sa stalo nám to čo Ukrajine a mali by ste voľbu: „buď neutralitu štátu alebo vojnu“ -čo by ste si vybrali??? Prihovárate sa mi v televízii kedy to Vy so svojimi poradcami uznáte za vhodné.Vraj podľa zákona sme si rovní,tak prepáčte ak sa takto priamo pýtam! Proste chcem vedieť akú má Slovensko prezidentku ako štátničku. Kedysi sme mali prezidenta [...]

Tlak na Nasťu Kuzminovú je nesprávny !

02.03.2022

Ďakujeme jej za slzy radosti a medaily v prospech Slovenska!!! Dožičme jej pokojný rodinný život na Slovensku a nezaťahujme ju do politiky!!! Rešpektujme ŠPORT aj UMENIE aby slúžilo MIERU a nie politikom!!! Mier je odzbrojenie,ak si niekto myslí opak prakticky sa prikláňa k vojne.

trump

Trump v newyorskom procese ako svedok obhajoby nevypovedal, súd sa blíži ku koncu

21.05.2024 23:42

Exprezident čelí obžalobe, že sfalšoval tri desiatky finančných dokumentov s cieľom zakryť platbu pornoherečke. Ide o jednu zo štyroch obžalôb.

alkohol, metanolová kauza

Distribútor z metanolovej kauzy je na slobode, odpykal si väčšinu trestu

21.05.2024 23:13

Jiří Vacula v roku 2012 v Česku distribuoval smrtiaci metanol.

Maďarsko Dunaj čln

Po nezvestných po zrážke lodí na Dunaji pátra 95 ľudí s 25 plavidlami

21.05.2024 21:07

Tragická zrážka motorového člna s loďou si v sobotu vyžiadala najmenej dve obete.

SR NRSR 12. schôdza zasadnutie BAX

Upokojiť atmosféru a neeskalovať! Aká je cesta k zmiereniu po atentáte?

21.05.2024 19:00

Zhodne odsudzujeme tých, ktorí cez atentát mobilizujú proti druhému táboru, či tých, ktorí ho ticho schvaľujú. Nájdeme (ďalšie) riešenia? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 314560x
Priemerná čítanosť článkov: 4194x

Autor blogu

Kategórie