Založ si blog

Psychopat s rozumom blázna prekábatil inteligentov

Asi je to tak lebo ako inak by sa ešte stále do parlamentu dostali strany ktoré sú antinárodné ?! Je proti národu len testovať a testovať ! Dobrovoľne nasilu!!! Alebo očkovať a očkovať ! Covid mutuje a bude mutovať kým neodstránime príčinu.Ale my tú príčinu ani nehľadáme!!!Zabudli sme,že „človek“ sa zahral na Boha a vyklonoval ovečku!Bolo „zakázané „klonovať ľudí ale nebolo zakázané vyrábať vírusy….Psychopati s rozumom bláznov sa stali „globalisti“ a ovládajú už aj naše myslenie…Zrazu sa už dávame aj očkovať! Je nám jedno čo nám tá vakcína urobí,neuvedomujeme si že“ za rohom“striehne mutácia…Nezamýšľame sa :PREČO? Chceme pokrok,chceme internet! Nad mozgami nám zavádzajú „G5″.Nevšímame si,že už ani vtáci nelietajú ako pred koronou!!!Zavesil som ako každý rok aj tento na zimu sýkorkám slaninku v záhrade-už je január a ešte ju vtáci neozobali! Právom sa pýtam:PREČO???!!! Čo sa deje s našou matičkou ZEM ?!“Korone“ sme dovolili vládnuť ,málo žiaľu nám na svete spôsobila rakovina,ktorú v rodine poznáme skoro každý, s ktorou sme sa naučili žiť lebo proti nej sa nedávame očkovať ani testovať. Proti rakovine nevymysleli vakcíny…Farmaceutický priemysel zarába na našich chorobách asi už viac než výrobcovia zbrojného priemyslu počas 2.svetovej vojny!!! Kto vo vojne zbohatol???Len ten čo vyrábal zbrane a rôzni špekulanti.Tak je tomu aj teraz.Obchod s rúškami,testami,vakcínami prekvitá,štáty sa zadlžujú a my sme ticho lebo ten test a vakcínu nám ešte zatiaľ poisťovňa zaplatí ale kedy splatí Slovensko tie dlhy???Rúška sme sa naučili šiť ale bohužiaľ prírodné liečivá proti COVIDU nám REKLAMY neukazujú lebo na tom nezarobia.Predstavte si,žeby ste pozerali telku a miesto tých reklám na ktorých profitujú vybraní herci či moderátori či dokonca športovci by ste nevideli povinný 2m odstup a rúško ale zdravého človeka napchávajúceho sa cesnakom a bylinami našich materí…Predstavte si,že v správach RTVS a súkromných televíziách by sme počúvali aký liek sme proti covidu vyrobili,čo máme požívať,aké vitamíny si kupovať aby sme boli ZDRAVÍ. Ach,keby sme tak v správach konečne počuli,že sme odstránili PRÍČINU covidu,že sme zvíťazili nad rozumom tých čo tento svet menia k horšiemu!!!Lebo ak sa nenaučím žiť s novými baktériami,ak mám celý život nosiť rúško či respirátor ,ak sa mám dávať sústavne povinne očkovať čo to mám viesť za život???A keby len to!Ale čo táto pandémia urobí s našimi deťmi???

Blog Pravdy,

06.03.2022

ďakujem Ti za možnosť napísať moje myšlienky a postoje a pripájam sa k rozhodnutiu blogu „viva54″z 27.februára t.r. Ďakujem „spolupisateľom“ v dobrom aj v kritickom zmysle slova!Články hodné prečítania stáli za čítanie!!! Okrem všetkých,či podobných dôvodov prečo odchádzam z blogu ako uvádza blog viva54 a ktoré nechcem opakovať ako [...]

Pýtam sa prezidentky republiky:

06.03.2022

Keby sa stalo nám to čo Ukrajine a mali by ste voľbu: „buď neutralitu štátu alebo vojnu“ -čo by ste si vybrali??? Prihovárate sa mi v televízii kedy to Vy so svojimi poradcami uznáte za vhodné.Vraj podľa zákona sme si rovní,tak prepáčte ak sa takto priamo pýtam! Proste chcem vedieť akú má Slovensko prezidentku ako štátničku. Kedysi sme mali prezidenta [...]

Tlak na Nasťu Kuzminovú je nesprávny !

02.03.2022

Ďakujeme jej za slzy radosti a medaily v prospech Slovenska!!! Dožičme jej pokojný rodinný život na Slovensku a nezaťahujme ju do politiky!!! Rešpektujme ŠPORT aj UMENIE aby slúžilo MIERU a nie politikom!!! Mier je odzbrojenie,ak si niekto myslí opak prakticky sa prikláňa k vojne.

migranti, more, stredozemné, utečenci, plťka

Po potopení člna pri gréckom ostrove sú nezvestné desiatky migrantov

10.08.2022 11:53

Plavidlo smerovalo z oblasti Antalya na juhovýchode Turecka do Talianska.

Mateusz Morawiecki

Morawiecki obvinil EÚ, že sa voči menším členským štátom správa imperialisticky

10.08.2022 11:49

Morawieckeho vládna strana PiS sa s Bruselom už viackrát sporila v otázkach právneho štátu.

ZSSK: Dostali príspevok 76 284 000 eur

Pri zrážke vlaku s osobou zomrela v Bratislave 84-ročná žena

10.08.2022 10:57

K nehode došlo na železničnom priecestí na úrovni zastávky mestskej hromadnej dopravy (MHD) pred Ivanskou cestou.

Moderna

Vakcínam od Moderny sa skončila záruka. Nie je o ne záujem

10.08.2022 10:50, aktualizované: 11:45

Vzhľadom na to, že Slovensko patrilo medzi krajiny s najnižšou mierou zaočkovanosti v Európskej únii, niektoré dávky začínajú exspirovať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 260191x
Priemerná čítanosť článkov: 3469x

Autor blogu

Kategórie