Založ si blog

Zdravý rozum v menšine

Nuž hej,opúšťa nás zdravý sedliacky rozum.Zabúdame na odkazy našich predkov:Napr.“Kde sa dvaja bijú,tretí zvíťazí“.Zápasia medzi sebou Matovič so Sulíkom a my by sme sa mali modliť aby nezvíťazil niekto tretí ešte horší.Ale modlenie nám nepomôže! Tak skúsme sa zamyslieť kto nás z tejto kaše dostane!?Pravdaže nejde o kašu čo nám varia naši politici! Tí skáču len pre svoje zisky.Peniaze vládnu svetom.Ale my,čo kapitál nemáme a žijeme od výplaty k výplate kto vládne nám?Média.Reklamy.Televízia.Rozhlas.Atď.Tak nejako sa náš zdravý rozum dostal do menšiny.Predkovia nás učili: napr.“Neposudzuj ľudí podľa SLOV ale podľa ČINOV“Skúsme si každý sám odpovedať čo nám vláda dala a čo sľubovala.Zatiaľ mne,čo patrím ku mlčiacej väčšine vychádza,že sociálna demokracia nám toho dožičila viac./Nemyslím vládu Ficovu či Pelegríniho/.Myslím doslova „sociálnu demokraciu“.Netvrdím,že sociálna demokracia vládla ideálne,jej „kotrmelce“sú nám známe.Z tých kotrmelcov si dovolím menovať nie stále omieľané kauzy ale to,že zabudla na „TRI Svätoplukove PRÚTY“čím si sama podpílila pod sebou konár.

Blog Pravdy,

06.03.2022

ďakujem Ti za možnosť napísať moje myšlienky a postoje a pripájam sa k rozhodnutiu blogu „viva54″z 27.februára t.r. Ďakujem „spolupisateľom“ v dobrom aj v kritickom zmysle slova!Články hodné prečítania stáli za čítanie!!! Okrem všetkých,či podobných dôvodov prečo odchádzam z blogu ako uvádza blog viva54 a ktoré nechcem opakovať ako [...]

Pýtam sa prezidentky republiky:

06.03.2022

Keby sa stalo nám to čo Ukrajine a mali by ste voľbu: „buď neutralitu štátu alebo vojnu“ -čo by ste si vybrali??? Prihovárate sa mi v televízii kedy to Vy so svojimi poradcami uznáte za vhodné.Vraj podľa zákona sme si rovní,tak prepáčte ak sa takto priamo pýtam! Proste chcem vedieť akú má Slovensko prezidentku ako štátničku. Kedysi sme mali prezidenta [...]

Tlak na Nasťu Kuzminovú je nesprávny !

02.03.2022

Ďakujeme jej za slzy radosti a medaily v prospech Slovenska!!! Dožičme jej pokojný rodinný život na Slovensku a nezaťahujme ju do politiky!!! Rešpektujme ŠPORT aj UMENIE aby slúžilo MIERU a nie politikom!!! Mier je odzbrojenie,ak si niekto myslí opak prakticky sa prikláňa k vojne.

Británia aktivisti lietadlo

Britskí aktivisti posprejovali súkromné ​​lietadlá na letisku Stansted

20.06.2024 13:07

Na letisku údajne parkovalo luxusné lietadlo americkej speváčky Taylor Swiftovej.

Macron

Polovica Francúzov považuje rozpustenie parlamentu po eurovoľbách za odôvodnené

20.06.2024 12:35

Z prieskumu tiež vyplýva, že až 68 percent respondentov sa obáva, že víťazstvo krajnej pravice vo voľbách bude mať vo Francúzsku za následok nárast násilia.

Miroslav Vlček

Manželku rozpustil v kyseline. Lipšic navrhuje Vlčekovi doživotie. Obhajca: Polícia inštruovala svedkov

20.06.2024 12:16, aktualizované: 13:08

Prípad sa posunul vpred vďaka nájdeniu plastového suda, v ktorom sa podarilo stotožniť pozostatky poškodenej.

Robert Fico, prvé vystúpenie po atentáte

Nárok na doživotnú rentu zrejme budú mať aj bývalí predsedovia vlády a šéfovia parlamentu

20.06.2024 12:03

Na právo na doživotnú rentu pre premiérov a šéfov parlamentu sa však môžu vzťahovať dve výnimky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 316640x
Priemerná čítanosť článkov: 4222x

Autor blogu

Kategórie