Založ si blog

Slovensko,precitni!

Ak poslanci schvália zmluvu bude to pre nás samovražda.Dnes, keď človek lieta do kozmu všetka debata na BLOGU PRAVDA je nezmyselná v prípade vojny.

NATO + USA a RUSKO v prípade konfliktu použijú zbrane voči ktorým sa neubráni nie že človek ale ľudstvo a Slovensko v dôsledku prítomnosti NATO si to zlizne medzi prvými.

Preto píšem „Slovensko precitni!“Tu už ,blogéri ,nejde o to či sme za zmluvu či proti ale o to,že neprežijeme medzi prvými.

Je už jedno aké máme vzdelanie a IQ lebo atómové zničenie Nagasaki a Hirošimy poznáme všetci.Nuž a dnes,keď človek lieta do kozmu existujú také zbrane, ktoré len šialenci vyrobili a chystajú ich použiť nie pre dobro Ukrajiny ale pre ovládanie sveta.A ovládnuť svet znamená najprv ovládnuť Rusko a to sa dobrovoľne nedá.
Podpísaním zmluvy s USA a jej schválením v parlamente len prilievame olej do ohňa .

Máme sa ako sme volili! Spytujme si svedomie ako sme volili.Podpísaním zmluvy sme sa však priklonili k tým,čo zbrane vyrábajú nato aby ich použili.

Záverom sa pýtam ministra Budaja,že keby sa on bol stal ministrom obrany tiež by tú zmluvu podpísal? Aj preto sa angažoval s hercom Kňažkom cez nežnú revolúciu aby sa Slovensko spolčilo s NATO a USA proti Rusku???K tomu bolo to štrnganie kľúčmi a pesnička „sľúbili sme lásku a hovoriť pravdu len…“ Prečo sú teraz ticho???

Blog Pravdy,

06.03.2022

ďakujem Ti za možnosť napísať moje myšlienky a postoje a pripájam sa k rozhodnutiu blogu „viva54″z 27.februára t.r. Ďakujem „spolupisateľom“ v dobrom aj v kritickom zmysle slova!Články hodné prečítania stáli za čítanie!!! Okrem všetkých,či podobných dôvodov prečo odchádzam z blogu ako uvádza blog viva54 a ktoré nechcem opakovať ako [...]

Pýtam sa prezidentky republiky:

06.03.2022

Keby sa stalo nám to čo Ukrajine a mali by ste voľbu: „buď neutralitu štátu alebo vojnu“ -čo by ste si vybrali??? Prihovárate sa mi v televízii kedy to Vy so svojimi poradcami uznáte za vhodné.Vraj podľa zákona sme si rovní,tak prepáčte ak sa takto priamo pýtam! Proste chcem vedieť akú má Slovensko prezidentku ako štátničku. Kedysi sme mali prezidenta [...]

Tlak na Nasťu Kuzminovú je nesprávny !

02.03.2022

Ďakujeme jej za slzy radosti a medaily v prospech Slovenska!!! Dožičme jej pokojný rodinný život na Slovensku a nezaťahujme ju do politiky!!! Rešpektujme ŠPORT aj UMENIE aby slúžilo MIERU a nie politikom!!! Mier je odzbrojenie,ak si niekto myslí opak prakticky sa prikláňa k vojne.

trump

Trump v newyorskom procese ako svedok obhajoby nevypovedal, súd sa blíži ku koncu

21.05.2024 23:42

Exprezident čelí obžalobe, že sfalšoval tri desiatky finančných dokumentov s cieľom zakryť platbu pornoherečke. Ide o jednu zo štyroch obžalôb.

alkohol, metanolová kauza

Distribútor z metanolovej kauzy je na slobode, odpykal si väčšinu trestu

21.05.2024 23:13

Jiří Vacula v roku 2012 v Česku distribuoval smrtiaci metanol.

Maďarsko Dunaj čln

Po nezvestných po zrážke lodí na Dunaji pátra 95 ľudí s 25 plavidlami

21.05.2024 21:07

Tragická zrážka motorového člna s loďou si v sobotu vyžiadala najmenej dve obete.

SR NRSR 12. schôdza zasadnutie BAX

Upokojiť atmosféru a neeskalovať! Aká je cesta k zmiereniu po atentáte?

21.05.2024 19:00

Zhodne odsudzujeme tých, ktorí cez atentát mobilizujú proti druhému táboru, či tých, ktorí ho ticho schvaľujú. Nájdeme (ďalšie) riešenia? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 314562x
Priemerná čítanosť článkov: 4194x

Autor blogu

Kategórie