Založ si blog

Slovensko,precitni!

Ak poslanci schvália zmluvu bude to pre nás samovražda.Dnes, keď človek lieta do kozmu všetka debata na BLOGU PRAVDA je nezmyselná v prípade vojny.

NATO + USA a RUSKO v prípade konfliktu použijú zbrane voči ktorým sa neubráni nie že človek ale ľudstvo a Slovensko v dôsledku prítomnosti NATO si to zlizne medzi prvými.

Preto píšem „Slovensko precitni!“Tu už ,blogéri ,nejde o to či sme za zmluvu či proti ale o to,že neprežijeme medzi prvými.

Je už jedno aké máme vzdelanie a IQ lebo atómové zničenie Nagasaki a Hirošimy poznáme všetci.Nuž a dnes,keď človek lieta do kozmu existujú také zbrane, ktoré len šialenci vyrobili a chystajú ich použiť nie pre dobro Ukrajiny ale pre ovládanie sveta.A ovládnuť svet znamená najprv ovládnuť Rusko a to sa dobrovoľne nedá.
Podpísaním zmluvy s USA a jej schválením v parlamente len prilievame olej do ohňa .

Máme sa ako sme volili! Spytujme si svedomie ako sme volili.Podpísaním zmluvy sme sa však priklonili k tým,čo zbrane vyrábajú nato aby ich použili.

Záverom sa pýtam ministra Budaja,že keby sa on bol stal ministrom obrany tiež by tú zmluvu podpísal? Aj preto sa angažoval s hercom Kňažkom cez nežnú revolúciu aby sa Slovensko spolčilo s NATO a USA proti Rusku???K tomu bolo to štrnganie kľúčmi a pesnička „sľúbili sme lásku a hovoriť pravdu len…“ Prečo sú teraz ticho???

Blog Pravdy,

06.03.2022

ďakujem Ti za možnosť napísať moje myšlienky a postoje a pripájam sa k rozhodnutiu blogu „viva54″z 27.februára t.r. Ďakujem „spolupisateľom“ v dobrom aj v kritickom zmysle slova!Články hodné prečítania stáli za čítanie!!! Okrem všetkých,či podobných dôvodov prečo odchádzam z blogu ako uvádza blog viva54 a ktoré nechcem opakovať ako [...]

Pýtam sa prezidentky republiky:

06.03.2022

Keby sa stalo nám to čo Ukrajine a mali by ste voľbu: „buď neutralitu štátu alebo vojnu“ -čo by ste si vybrali??? Prihovárate sa mi v televízii kedy to Vy so svojimi poradcami uznáte za vhodné.Vraj podľa zákona sme si rovní,tak prepáčte ak sa takto priamo pýtam! Proste chcem vedieť akú má Slovensko prezidentku ako štátničku. Kedysi sme mali prezidenta [...]

Tlak na Nasťu Kuzminovú je nesprávny !

02.03.2022

Ďakujeme jej za slzy radosti a medaily v prospech Slovenska!!! Dožičme jej pokojný rodinný život na Slovensku a nezaťahujme ju do politiky!!! Rešpektujme ŠPORT aj UMENIE aby slúžilo MIERU a nie politikom!!! Mier je odzbrojenie,ak si niekto myslí opak prakticky sa prikláňa k vojne.

Bordeaux / Oheň / Požiar / Hasič /

Pri lesných požiaroch v Kazachstane na ruských hraniciach zomrelo 14 ľudí

10.06.2023 19:04

Plamene sa rozšírili na 60 000 hektárov, čo zodpovedá takmer rozlohe Tatranského národného parku.

Juraj Šeliga, Eduard Heger, Demokrati

Demokrati žiadajú od Sulíka stiahnuť novelu, ktorá zvýši zisk poisťovní

10.06.2023 18:45

Ďalšie zvýšenie ziskov zdravotných poisťovní nijak nepomôže občanom ani zdravotníctvu, upozorňuje ÚDZS.

nord stream

Poľsko bolo zrejme základňou sabotérov pri útokoch na Nord Stream, tvrdia USA

10.06.2023 17:50

Pri útokoch na plynovody zohrala úlohu aj jachta Andromeda. Vyšetrovatelia plne zrekonštruovali jej dvojtýždňovú plavbu.

Air Defender 23

NATO chystá najväčšie letecké cvičenie v histórii. Nemci protestujú

10.06.2023 16:36

Demonštrácia pred základňou Wunstorf sa konala pod heslom „Cvičte mier namiesto vojny".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 289330x
Priemerná čítanosť článkov: 3858x

Autor blogu

Kategórie