Založ si blog

Výzva nielen občanom SR

Vyzývam všetkých ústavných činiteľov,ktorí ma nútia dobrovoľne nasilu očkovať aby pri očkovaní zrušili povinnosť podpisovať dokument, v ktorom sa mám zaviazať,že nikdy v budúcnosti nebudem od výrobcov vakcín žiadať odškodné za ujmu na zdraví v dôsledku očkovania .

Európska únia /a naša vláda jej pritakala/ schválila vakcíny,ktoré nie sú dostatočne testované!Preto pri očkovaní podpisujeme dokument,ktorým zabezpečujeme výrobcom vakcíny len vysoké príjmy a žiadne odstupné pre nás v prípade poškodenia nášho zdravia v dôsledku prijatej vakcíny!

Uvedomujem si zodpovednosť dať očkovať deti a to aj testovať deti.Preto som proti !Uvedomujem si,že podpísaním dokumentu v prospech výrobcov vakcíny nám nikto nezaručí,že v budúcnosti sa budú rodiť zdravé deti!

Keďže vírus mutuje a doteraz nám nikto nevysvetlil kde sa vzal ,koho máme viniť za tento stav,kto splodil túto biologickú zbraň ale ma nútia len očkovať a očkovať a očkovať /3x/ …preto VYZÝVAM !!!

Nie raz sme boli očkovaní,či už proti osýpkam,kiahňam,tetanu…!Očkovanie mi bolo čosi normálne.Nikto odo mňa nežiadal nič podpisovať!A teraz???

Kde je teda čert zakopaný?Kto má prospech z môjho očkovania keď pre mňa nie je bezpečné lebo musím podpisovať niečo s čím nesúhlasím. Očkovanie mi nezaručuje zdravie v budúcnosti len ľahký priebeh choroby v súčasnosti.

Blog Pravdy,

06.03.2022

ďakujem Ti za možnosť napísať moje myšlienky a postoje a pripájam sa k rozhodnutiu blogu „viva54″z 27.februára t.r. Ďakujem „spolupisateľom“ v dobrom aj v kritickom zmysle slova!Články hodné prečítania stáli za čítanie!!! Okrem všetkých,či podobných dôvodov prečo odchádzam z blogu ako uvádza blog viva54 a ktoré nechcem opakovať ako [...]

Pýtam sa prezidentky republiky:

06.03.2022

Keby sa stalo nám to čo Ukrajine a mali by ste voľbu: „buď neutralitu štátu alebo vojnu“ -čo by ste si vybrali??? Prihovárate sa mi v televízii kedy to Vy so svojimi poradcami uznáte za vhodné.Vraj podľa zákona sme si rovní,tak prepáčte ak sa takto priamo pýtam! Proste chcem vedieť akú má Slovensko prezidentku ako štátničku. Kedysi sme mali prezidenta [...]

Tlak na Nasťu Kuzminovú je nesprávny !

02.03.2022

Ďakujeme jej za slzy radosti a medaily v prospech Slovenska!!! Dožičme jej pokojný rodinný život na Slovensku a nezaťahujme ju do politiky!!! Rešpektujme ŠPORT aj UMENIE aby slúžilo MIERU a nie politikom!!! Mier je odzbrojenie,ak si niekto myslí opak prakticky sa prikláňa k vojne.

švajčiarsko, vlak, útok

Vo Švajčiarku sa vykoľajili dva vlaky na rôznych miestach

31.03.2023 20:52

Nehody sa stali neďaleko hlavného mesta Bern počas búrky.

Somálski piráti

Piráti uniesli pri západnom pobreží Afriky šiestich námorníkov

31.03.2023 19:57

Zvyšných desať členov posádky ropného tankera zachránila loď francúzskeho námorníctva.

káčer

Káčer v Poľsku: Musíme brániť východné krídlo NATO a vytrvať v pomoci Ukrajine

31.03.2023 19:18

Minister dodal, že nepriateľský režim Ruska sa dlhodobo snaží podkopať bezpečnosť svojimi hybridnými, kybernetickými či špionážnymi aktivitami.

medvedí brloh

K útoku medvedice na lesníka pri Prievidzi došlo v blízkosti brlohu. Mala mladé

31.03.2023 17:20

Medveď na muža zaútočil vo štvrtok v bukovom poraste v Ostrej doline. Lesníci tam boli vysádzať stromčeky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 283939x
Priemerná čítanosť článkov: 3786x

Autor blogu

Kategórie