Založ si blog

Ústava SR

V škole nás učili a je jedno či pán učiteľ či súdružka učiteľka, že ÚSTAVA SR je najvyšší zákon v štáte,niečo ako pre kresťanov biblia.Preto máme 1.september ako deň prijatia našej ústavy ŠTÁTNYM sviatkom! Ale už asi nie je tomu TAK! Terajšia vládna garnitúra na čele s prezidentkou si robí s našou ústavou „holubník“alebo skôr mi pasuje „KURÍN“. V kuríne vládne kohút a ten keď zakričí „kikirikí“ sliepky mu odpovedia „kotkotkodák“ alebo v našom parlamente „TAKTAKTAK“! Tak nejako to bolo aj so zmenou v ústave :ani jeden koaličný poslanec nepovedal „TAKTO NIE“! Behom dňa boli koaliční poslanci či chorí či zdraví v parlamente a opozícia nemala šancu ich zastaviť. Píšem o tom „po turnuse“ a pripomínam to, lebo zase niečo smrdí. Od 27-ho teda od zajtra je núdzový stav sprísnený./Polícia asi nemá na výplaty lebo je jej prikázané pokutovať a pokutovať…OBČAN, tras sa !!! Mŕtvych pribúda…/ Čo sa ide diať ??? Chcú znova meniť ústavu? Či jednohlasne voliť prokurátora?Či nebodaj premiér prijal od kancelárky migrantov a bojí sa,že pôjdeme do ulíc zrevať „NIE,NIE,NIE…“!!! Vyhlásil núdzový stav ako vo vojne a koalícia povedala TAK,TAK,TAK !!! Čo sa teda ide na Slovensku diať? Nechystá na nás NAKA masové zatýkanie? Nuž,koalícia,tieto otázky dávam ako občan Vašou vinou, Vy ste zmenili ústavu,vyhlásili akože „vojnový stav“,Vy ste neumožnili diskusiu o zmenách v ústave,Vy nepočúvate „ulicu“len jej rozkazujete… Tak je tomu tak !

Blog Pravdy,

06.03.2022

ďakujem Ti za možnosť napísať moje myšlienky a postoje a pripájam sa k rozhodnutiu blogu „viva54″z 27.februára t.r. Ďakujem „spolupisateľom“ v dobrom aj v kritickom zmysle slova!Články hodné prečítania stáli za čítanie!!! Okrem všetkých,či podobných dôvodov prečo odchádzam z blogu ako uvádza blog viva54 a ktoré nechcem opakovať ako [...]

Pýtam sa prezidentky republiky:

06.03.2022

Keby sa stalo nám to čo Ukrajine a mali by ste voľbu: „buď neutralitu štátu alebo vojnu“ -čo by ste si vybrali??? Prihovárate sa mi v televízii kedy to Vy so svojimi poradcami uznáte za vhodné.Vraj podľa zákona sme si rovní,tak prepáčte ak sa takto priamo pýtam! Proste chcem vedieť akú má Slovensko prezidentku ako štátničku. Kedysi sme mali prezidenta [...]

Tlak na Nasťu Kuzminovú je nesprávny !

02.03.2022

Ďakujeme jej za slzy radosti a medaily v prospech Slovenska!!! Dožičme jej pokojný rodinný život na Slovensku a nezaťahujme ju do politiky!!! Rešpektujme ŠPORT aj UMENIE aby slúžilo MIERU a nie politikom!!! Mier je odzbrojenie,ak si niekto myslí opak prakticky sa prikláňa k vojne.

trump

Trump v newyorskom procese ako svedok obhajoby nevypovedal, súd sa blíži ku koncu

21.05.2024 23:42

Exprezident čelí obžalobe, že sfalšoval tri desiatky finančných dokumentov s cieľom zakryť platbu pornoherečke. Ide o jednu zo štyroch obžalôb.

alkohol, metanolová kauza

Distribútor z metanolovej kauzy je na slobode, odpykal si väčšinu trestu

21.05.2024 23:13

Jiří Vacula v roku 2012 v Česku distribuoval smrtiaci metanol.

Maďarsko Dunaj čln

Po nezvestných po zrážke lodí na Dunaji pátra 95 ľudí s 25 plavidlami

21.05.2024 21:07

Tragická zrážka motorového člna s loďou si v sobotu vyžiadala najmenej dve obete.

SR NRSR 12. schôdza zasadnutie BAX

Upokojiť atmosféru a neeskalovať! Aká je cesta k zmiereniu po atentáte?

21.05.2024 19:00

Zhodne odsudzujeme tých, ktorí cez atentát mobilizujú proti druhému táboru, či tých, ktorí ho ticho schvaľujú. Nájdeme (ďalšie) riešenia? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 314569x
Priemerná čítanosť článkov: 4194x

Autor blogu

Kategórie