Založ si blog

Pani prezidentka!

Keby nevznikla táto politická situácia nikdy by som nepísala prezidentke ani prezidentovi republiky.Píšem Vám,lebo Vám potrebujem povedať:“Zastavte toto besnenie koalície…Ako to inak nazvať „polopate“?/Prepáčte,že síce mám vysokoškolské vzdelanie ale anglickým výrazom nerozumiem a budem sa vyjadrovať zdravým sedliackym rozumom.Zrušte núdzový stav republiky,ktorý si vynútil premiér.Nie je správne,že sa koaliční poslanci upísali premiérovi a hlasujú tak ako im prikážu a nie tak ako potrebuje väčšina voličov,ktorá buď nebola voliť alebo túto koalíciu nevolila./Mlčiaca väčšina/.Ste prezidentka Slovenskej republiky,len Vy viete ako ste sa k tejto najvyššej funkcii dostali,kto Vám pomáhal a koho si vyberáte za poradcov.Som si vedomá toho,že za tento stav sme vinní všetci.Umenie nie je chyby robiť,umenie je chyby napraviť!Zdvorilo Vás žiadam, nedovoľte meniť ústavu /a tobôž nie za núdzového stavu/,nedovoľte rušiť okresné súdy a tak trestať nás občanov /už nás vytrestali dosť,že musíme do iného okresu chodiť za vodármi,plynármi,elektrikármi,…/.Pričiňte sa o to,aby podnikatelia neboli vykorisťovatelia.Slúžte nám nie pre plat prezidentky republiky ako sa postu držia poslanci NR SR /česť výnimkám???/.Slúžte nám,aby Vaše dcéry boli hrdé na mamu nie preto,že sa stala bohatou a aj keď nemáte manžela /a teda to najkrajšie zázemie čo si vyžaduje Vaša funkcia / buďte silná a nedajte sa manipulovať ani premiérom ani poradcami.Slúžte nám,aby ste sa mohli voľne prechádzať po Slovensku bez „goríl“. Proste buďte ŠTÁTNIČKOU-človekom s veľkým Č ale predovšetkým štátničkou pre Slovenskú republiku.Ste žena a myslím si,že všetky Slovenky si Vás budú ctiť ak budete slúžiť vlasti ako Štefánik.Zdravím Vás ako sa bežne povie:DRŽTE SA! Viera Boďová

List prezidentke Slovenskej Republiky

Blog Pravdy,

06.03.2022

ďakujem Ti za možnosť napísať moje myšlienky a postoje a pripájam sa k rozhodnutiu blogu „viva54″z 27.februára t.r. Ďakujem „spolupisateľom“ v dobrom aj v kritickom zmysle slova!Články hodné prečítania stáli za čítanie!!! Okrem všetkých,či podobných dôvodov prečo odchádzam z blogu ako uvádza blog viva54 a ktoré nechcem opakovať ako [...]

Pýtam sa prezidentky republiky:

06.03.2022

Keby sa stalo nám to čo Ukrajine a mali by ste voľbu: „buď neutralitu štátu alebo vojnu“ -čo by ste si vybrali??? Prihovárate sa mi v televízii kedy to Vy so svojimi poradcami uznáte za vhodné.Vraj podľa zákona sme si rovní,tak prepáčte ak sa takto priamo pýtam! Proste chcem vedieť akú má Slovensko prezidentku ako štátničku. Kedysi sme mali prezidenta [...]

Tlak na Nasťu Kuzminovú je nesprávny !

02.03.2022

Ďakujeme jej za slzy radosti a medaily v prospech Slovenska!!! Dožičme jej pokojný rodinný život na Slovensku a nezaťahujme ju do politiky!!! Rešpektujme ŠPORT aj UMENIE aby slúžilo MIERU a nie politikom!!! Mier je odzbrojenie,ak si niekto myslí opak prakticky sa prikláňa k vojne.

Zvolen, počasie, sneh, sneženie, doprava

Horské priechody Donovaly a Dobšiná pre nákladnú dopravu uzavreli

28.11.2023 08:20, aktualizované: 09:35

Dopravu na slovenských cestách v utorok ráno komplikujú viaceré nehody a neupravené cesty. Informujú o tom zdroje dopravných informácií.

Izrael, Palestína, Hamas, Pásmo Gazy, rukojemníci

Izrael chce vymeniť ďalších 50 palestínskych väzenkýň za izraelských rukojemníkov

28.11.2023 08:00

Izrael schválil zahrnutie 50 palestínskych väzenkýň do zoznamu osôb, ktoré majú byť prepustené, ak Hamas prepustí ďalších rukojemníkov.

KĽDR satelit vojenský špionážny Kim Čong un plán

Kim si novým severokórejským špionážnym satelitom odfotografoval Pentagón a Biely dom

28.11.2023 07:20

Severokórejský vodca Kim Čong-un dostal fotografie Bieleho domu, Pentagónu a amerických lietadlových lodí na námornej základni v meste Norfolk.

pumpa, benzín, nafta, palivá

BBC: Spojené arabské emiráty chceli využiť klimatickú konferenciu na dohody o fosílnych palivách

28.11.2023 06:36

Emiráty ako predsedajúca krajina klimatickej COP28 plánovali využiť schôdzky s vládnymi predstaviteľmi na uzavretie dohôd v oblasti fosílnych palív.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 300934x
Priemerná čítanosť článkov: 4012x

Autor blogu

Kategórie